Ereğli Araç Koltuğu Yıkama

Profesyonel Araç Koltuğu Yıkama Hizmetleri

Ereğli Araç Koltuğu Yıkama

Gelişmiş teknoloji doğru ekipman alanında profesyonel personel ile araç koltuğu yıkama ve temizleme hizmetinde araç içi koltuk tavan ve taban dahil olmak üzere kumaş döşemeli tüm bölgeler yıkanır. Profesyonel araç koltuğu yıkama ve temizleme işlemlerinde sıcak karbonatlı ekstraksiyonlu yıkama yöntemi, %100 hijyen standartlarının elde etmeyi sağlar. Doğal bileşenlere sahip yeşil sertifikalı ana temizlik solüsyonları kullanılan temizlik işleminde kir ve lekeler güçlü vakuma sahip cihazlar tarafından çekilir.

Bakteri Ve Mikroplar Yok Edilir

Sıcak su ile derinlemesine temizlik sağlanarak bakteri ve mikroplar yok edilir ve araç koltuklarının uzun süre temiz kalması garanti altına alınır. Klasik araç koltuğu yıkama tekniğinin dışında birçok farklı yöntem ve teknik kullanılır. Kullanılan yöntemler ve teknikler sayesinde;

  • Araçta hiçbir şekilde kir, bakteri ya da mikroorganizma kalmaz.
  • Aracın içi ferah bir kokuya sahip olur.
  • Daha az su kullanımı ile yıkanan koltuklar 3 ila 4 saat içerisinde tamamı ile kurur.

Koltuk Ve Döşemeler Daha Geç Kirlenir

Profesyonel araç koltuğu yıkama işlemlerinde koltukların sünger kısımları döşemenin alt tabakasına kesinlikle su geçmez. Daha az su kullanılmasından dolayı koltukların yıpranmasının önüne geçilir. Koltuk ve döşemeler daha geç kirlenir, hızlı kuruyan döşemeler araç içerisinde oluşan kokuyu engeller. Daha az su kullanmanın avantajlarından bir diğeri ise araç içerisinde mantar, küf ve bakteri gibi sağlığı tehdit edecek ortamların oluşması engellenir. Aynı zamanda temizlik aşamasında sağlanan hijyenin temizlik sonrasında da kullanan ürünler ile devam ettirilmesi sağlanır.

    UZMAN KADRO ZENGİN EKİPMAN KALİTELİ HİZMET HIZLI ÇÖZÜMLER UYGUN FİYAT GARANTİSİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKESİ
COPYRIGHT © 2022 | AHSEN MEDYA | Tüm hakları saklıdır