Ereğli Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama Hizmetleri

Ereğli Halı Yıkama

Konya Ereğli Halı Yıkama Firması size bir telefon kadar yakın. Halılarınızı evinizden teslim alalım, temizleyelim ve hijyenik bir şekilde evinize teslim edelim.

Deneyimli ve işinde uzman ekibimiz ile Konya Ereğli Gülhan Halı Yıkama her türlü Halı, Kilim, Yolluk gibi eşyalarınızı evinizden teslim alıp fabrikamızda gerekli temizliği yapıldıktan sonra teslim etmektedir.

Yılda en az 2 kere yapılan ince temizliklerin en başında halı temizliği gelmektedir. Halı temizliği işi oldukça zor ve uğraş gerektiren bir iştir, bu yüzden halı yıkama yoğun bir emek istemektedir.

Evinizde ve ofisinizde bulunan halılar şüphesiz ki en çok kirlenen eşya durumundadır. Halılarınızın üzerleri kirlendikçe içerisindeki kirler ve tozlar zamanla dibe batmaya başlayacaktır ve görülmesi çok zor bir hale gelecektir. Hem zaman hem de emek kaybı yaşamadan halılarınızı Konya Ereğli Gülhan Halı Yıkama firmamıza vererek güzelce temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Belirli bir zaman yıkaması yapılmayan halılarınız, zamanla sağlığınızı tehdit edebilecek duruma gelmektedir. Temiz ve hijyenik bir şekilde halılarınızı kullanmak istiyorsanız kesinlikle bir halı yıkama fabrikasına halılarınızı göndermek gerekir. Sizlere en iyi imkân ve kaliteyi sunan Konya Ereğli Gülhan Halı Yıkama bu konuda deneyimli ve uzman ekibi ile 7/24 hizmetinizdedir.

Konya Ereğli Halı Yıkama Hizmetleri

Konya Ereğli Gülhan Halı Yıkama olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmet ile birlikte memnuniyetinizi kazanmayı hedeflemekteyiz. Halılarınızı en doğru şekilde yıkamaktayız. Halılarınızı yıkatmak istediğiniz zaman sizlere bir telefon kadar yakınız. Halılarınızı adresinizden alıp adresinize bırakıyoruz. Bu süreç içerisinde halılarınızı yıkayıp son teknoloji kurutma odalarında kurutuyoruz. Halı nasıl yıkanır gibi sorularınızı kolayca gideriyoruz, halı yıkama işlemlerini tamamıyla bitkisel halı şampuanı ile yıkayıp, halılarınızın sağlıklı bir hale gelmesini sağlıyoruz.

Halı Yıkama Ereğli

Sürekli kullandığımız halıları yılda en az 2 kez yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Elde halı yıkama makinesi ile uğraşmadan zahmetsiz bir şekilde halılarınızı önde gelen halı yıkama firmamız sayesinde en temiz hale getiriyoruz.

Her zaman doğru bir şekilde yapmaya çalıştığımız işimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya çalışıyoruz. Çünkü bizim kalitemizi sizlerin memnuniyeti göstermektedir.

Firmamızın size verecek olduğu hizmetleri öğrenebilmek veya aklınıza takılan soruları sorabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz, aklınızdaki sorulara doğru cevabı Konya Ereğli Gülhan Halı Yıkama’da bulabilirsiniz.

Konya Ereğli Halı Yıkama Firması

Konya Ereğli Halı Yıkama Firmaları arasında en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Bunun en başlıca nedeni ise halılarınızı büyük bir titizlik içinde temizliyoruz ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile halılarınızın temizleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Halıların hijyenik olması için düzenli olarak yıkatmanız gerekir. Bunun için Gülhan halı yıkama fabrikamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Konya Ereğli Halı Yıkama Fiyatları

Konya Ereğli Halı Yıkama Fiyatları, Ereğli'de halı yıkama işini yapan firmalar arasında değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar konusunda değişiklik olmasının en önemli nedeni Konya Ereğli halı yıkama şirketlerinin kaliteli iş yapıp yapmadıklarıyla alakalıdır. İşini iyi yapan Konya Ereğli halı yıkama fabrikaları kaliteli halı yıkama şampuanları ve en iyi leke çıkarıcıları kullanırken, ucuza Ereğli halı yıkama hizmeti sunan firmalar en ucuz ve kalitesiz deterjanlar kullanarak hijyenik olmayan hizmetler sunmaktadır.

Ereğli halı yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel halı yıkama hizmetini uygun fiyatlarla sunuyoruz. Halılarınızın hijyenik bir şekilde temizlenmesinin yanı sıra ekonomik olmasını da önemsiyorsanız Ereğli halı yıkama firmamımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Konya Ereğli Halı Yıkama Fabrikası

Konya Ereğli Halı Yıkama Fabrikası olarak sektörde gelişmeleri yakından takip eden, güvenilir ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunma ilkesinden asla ödün vermeyerek yılların da bizlere vermiş olduğu tecrübemizle siz değerli Gülhanlar halı yıkama müşterilerimize en kaliteli ve hijyenik hizmeti sunmaktayız. Sizlerin ve sevdiklerinizin sağlıklı yaşam sürdürmesini amaçlayan politikamız sayesinde Ereğli halı yıkama sektöründe sürekli kendimizi geliştirerek sizlere daha iyi ve profesyonel hizmet sunabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Ereğli'de Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Müşterinin halı yıkama için bizimle iletişime geçmesinin ardından adı soyadı, adresi alınır. İstediğiniz gün ve saat de halılarınız makbuz karşılığında evinizden alınarak etiketleme yapılır. Konya Ereğli Halı Yıkama Fabrikamıza getirilen halılarınız özelliklerine göre ayrılarak halı yıkama ünitesine taşınır.

Toz Alma: İlk öncelikle halıların üzerinde ve içerisindeki tozlar, çırpma makinesinden geçirilip. Daha sonradan halı üzerindeki lekeler incelemeye alınır. Yıkamadan önce lekelere müdahale edilir.

Halı Yıkama: Tozlarından temizlenen halılar önce ıslatılarak yumuşatılır daha sonra otomatik halı yıkama makinesi ile şampuanlanarak fırçalar yardımıyla temizleme yapılmaktadır.

Durulama: Makinadan durulanarak çıkan halı bin dört yüzlük devirli sıkma makinesine konularak üzerinde ve içerisindeki sular sıktırılarak sudan arındırılmış olur.

Kurutma: Suyu sıkılmış halı kurutulmak üzere güneş görmeyen fakat hava akışı iyi olan yere asılarak kurumaya bırakılır.

Son Kontrol: Kurutulmuş olan halı tezgah üzerine serilerek son bakımları yapılır. Lekelerin ne durumda olduğu gözden geçirilir.

Paketleme: En son olarak halı teslimat aşamasına kadar kirlenip toz olmaması için paketlenerek teslimata hazır hale getirilir.

    UZMAN KADRO ZENGİN EKİPMAN KALİTELİ HİZMET HIZLI ÇÖZÜMLER UYGUN FİYAT GARANTİSİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKESİ
COPYRIGHT © 2022 | AHSEN MEDYA | Tüm hakları saklıdır