Ereğli Kanepe Yıkama

Profesyonel Kanepe Yıkama Hizmetleri

Ereğli Kanepe Yıkama

Kanepe yıkama oldukça hassas ve profesyonellik gerektiren bir iş. Ekibimiz kanepe kumaşları konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Çünkü hangi kumaşa hangi kimyasal madde kullanacağı bilinmezse kanepeniz zarar görebilir. İşte biz bu noktada size garanti vermenin gururunu yaşıyoruz. Kanepelerinizi bu iş için özel olarak tasarlanmış yüksek güçte vakum makinasıyla ve gene kanepelere özel yıkama şampuanları ile yıkıyoruz. Bununla da yetinmiyor bakterileri öldüren bitkisel ilaçlarla dezenfekte ediyoruz.

Özellikle çocuklu ailelerde çocukların elleri yağlıyken kanepeye temas etmesi sonucu yer yer yağ lekeleri de tespit edilmektedir. Bu lekeler için ise yağ katman arındırıcılar kullanıyoruz. Kanepenin büyüklüğüne, kumaşın cinsine ve detaylarına göre 2 ile 5 saat süre zarfında yıkama işlemini bitiriyoruz. Ekibimiz işini bitirdiğinde mikroplardan ve lekelerinden arınmış mis kokulu kanepelerinizde eskisinden daha huzurlu zaman geçirip konforun tadını çıkarabiliyorsunuz.

Konya Ereğli Kanepe Yıkama Hizmetleri

Kanepe yıkama işlemi size uzun vadede ekonomik katkı da sağlıyor. Çoğu evde yanlış temizleme sonucu kanepe kumaşı zarar gördüğü için ya da çıkmayan lekelerden dolayı kumaş değiştirme işlemi yapılır ki bu iş oldukça masraflıdır. Oysaki firmamızın Ereğli’deki en ekonomik fiyatlarıyla, belirli periyotlarla kanepelerinizi bize yıkatırsanız çok uzun süre yeni gibi kullanabilirsiniz. Kumaş değiştirme, yeni kanepe alma gibi masraflardan da kurtulmuş olursunuz. Siz kanepelerinizin keyfini çıkarın, temizliğini bize bırakın.

    UZMAN KADRO ZENGİN EKİPMAN KALİTELİ HİZMET HIZLI ÇÖZÜMLER UYGUN FİYAT GARANTİSİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKESİ
COPYRIGHT © 2022 | AHSEN MEDYA | Tüm hakları saklıdır